O firmie


Historia naszej działalności na polskim rynku profesjonalnych usług DDD sięga 1987 roku. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni tych lat ugruntowało naszą pozycję na rynku. Obecnie jako prężne i elastycznie działające przedsiębiorstwo spełniamy oczekiwania naszych klientów wykonując zlecone nam usługi solidnie i z najwyższą starannością.

Mamy przyjemność przedstawić państwu naszą ofertę z zakresu szeroko pojmowanej ochrony przed szkodnikami i zagrożeniami sanitarnymi.
 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom w swojej działalności kładziemy największy nacisk na skuteczność i bezpieczeństwo przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju zabiegów.

Zajmujemy się zwalczaniem wszelkiego rodzaju insektów (prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, mrówki faraona, rybiki cukrowe i inne), zwalczaniem gryzoni (szczury i myszy), neutralizacją przykrych zapachów, oraz mechanicznym czyszczeniem szybów do zsypów na śmieci.

Wykonujemy usługi z wykorzystaniem sprzętu specjalistycznego oraz importowanych i nietoksycznych preparatów. Stosowane przez nas preparaty charakteryzują się doskonałą jakością o przedłużonym działaniu. Wykonane przez nas zabiegi są bezpieczne dla ludzi i nieuciążliwe dla otoczenia. W celu uzyskania lepszej skuteczności w walce ze szkodnikami, stosujemy również preparaty, które przedostają się we wszelkie trudno dostępne dla środków płynnych miejsca i szczeliny, skutecznie niszcząc insekty.